Rowy – wakacyjna miejscowość pełna atrakcji dla dzieci

Wybieramy się nad morze, kiedy jest ciepło i wakacje lub mamy możliwość skorzystania z urlopu. Sama obecność Morza Bałtyckiego już jest ogromną frajdą dla wszystkich, zatem nic dziwnego, że do nadmorskich kurortów wybieramy się z całą rodziną. Każda miejscowość wyróżnia się odpowiednimi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych. Zatem co takiego będziemy mogli znaleźć w Rowach, by na pewno nasze dzieci nie narzekały na nudę?

Warto zacząć od tego, że Rowy położone są w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego. Dlatego, jeśli tylko lubimy jeździć na wycieczki rowerowe z całą rodziną, to znajdziemy wiele szlaków, które różnią się nie tylko przyrodniczymi walorami, ale również stopniem trudności. W związku z tym możemy wybrać się do skansenu w Klukach lub dojechać do największych wydm w Polsce, które znajdują się na drodze do Łeby. Jeśli jednak nie do końca przemawia do nas aktywność fizyczna na rowerach, możemy najmłodszych zająć innymi atrakcjami, znajdującymi się bezpośrednio w Rowach.

Do nich zalicza się chociażby scena w amfiteatrze, na której niemalże codziennie organizowane są różne widowiska, koncerty, a także zabawy dedykowane właśnie najmłodszym wczasowiczom. Osoby, które lubią chodzić do cyrku ze swoimi pociechami, również w Rowach mają okazję zobaczyć występy artystyczne znamienitych cyrkowców. Przez cały sezon wakacyjny, przynajmniej dwa razy pojawia się tutaj Cyrk Parada, który na pewno jest doskonałą atrakcją, szczególnie dla tych, którzy w cyrku goszczą po raz pierwszy. Zwiedzanie Rowów z bajkowego pociągu? Czemu nie! Szczególnie, że jest on naprawdę pod każdym względem dostosowany do oczekiwań najmłodszych. Oczywiście oprócz tych propozycji, najmłodsi mogą poskakać na trampolinach, zajadać się pyszną watą cukrową lub brać udział w wielu innych zabawach i grach, typowych do nadmorskich kurortów.

Pamiętajmy, by przed przyjazdem z małymi dziećmi, dokładnie sprawdzić miejsca kwaterunkowe Rowów. Ponieważ może się okazać, iż rezerwowanie na ostatnią chwilę nie jest takie proste. Bogata baza noclegowa jest dokładnie dopasowana do potrzeb całych rodzin, przyjeżdżających nawet z najmniejszymi dziećmi, jak i również tymi nico starszymi. W końcu Rowy są bardzo przyjazne dla całych rodzin.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *