Gastronomia we Władysławowie

Wyjeżdżając na wakacje zmuszeni jesteśmy oddać swe żołądki w dyspozycję lokalnych kucharzy. Gdy nie chcemy stać się wbrew własnej woli testerami rożnych restauracji, warto przygotować listę polecanych miejsc. Jeśli urlop zdarzy nam się spędzać nad polskim morzem, z dużym prawdopodobieństwem, z wyboru będziemy zajadali się rybami. Smażone zazwyczaj na głębokim tłuszczu, w panierce, podawane z frytkami i surówkami to standardowe danie nadmorskich restauracji. Jaką knajpę wybrać, aby taki zestaw świetnie smakował i zadowolił nas zarówno ceną jak i jakością?

Wybierając Władysławowo na cel wakacyjnego wypoczynku możemy być pewni, że znajdziemy kilka miejsc, w których tą wymarzoną, smaczną, a przed wszystkim świeżą rybę otrzymamy. Ten znajdujący się w województwie pomorskim kurort, posiada świetną lokalizacje, dobrze rozbudowaną bazę noclegową, która w istocie jest w rewelacyjnych cenach (porównaj na stronie- ) w odróżnieniu od niedaleko położonej Jastarni, czy Juraty. To Właśnie we Władysławowie poczujemy, że wszystkie elementy idealnego miejsca wypoczynku świetnie ze sobą współgrają, tworząc idealne warunki dla turystów.

W przypadku restauracji to nie cena jest jednak głównym kryterium, ale jakość i może troszkę miła obsługa, te składowe budują dusze dobrej knajpy. Chcąc zjeść syty i smaczny obiad wybierzmy się w okolice głównego deptaku, tam zawsze znajdziemy coś dla siebie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zwłaszcza smażalnia ryb „U goli”, polecana zarówno przez mieszkańców, jaki i przyjezdnych. Ma ona w ofercie duży wybór ryb po przystępnych cenach. Równie pochlebne opinie posiada bar „U Kojota”, zlokalizowany przy ulicy Morskiej, różnorodnością dań i ich jakością podbijają serca  gości. Gospoda U Chłopa jest również polecanym miejscem na zjedzenie porządnego obiadu za niewygórowaną cenę.

Jadąc na wakacje koniecznym jest, aby skupiać swoje posiłki właśnie na „owocach Bałtyku”, to podstawa diety każdego wczasowicza. Podążając za wskazówkami z całą pewnością nie narazimy się na żołądkowe komplikacje. Wręcz przeciwnie, powinniśmy do domu wrócić przepełnieni pozytywną energią, właśnie dzięki wyżywieniu i licznymi atrakcjami, które znajdują się we Władysławowie. Zastawiając za sobą Bałtyk powracamy do obowiązków, czekając na kolejny sezon wodnych i gastronomicznych uciech.

 

One Comment

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *